0903 501 901          univel@univel.sk

  1. Úvod
  2.  » 
  3. Naša ponuka
  4.  » Svetelná reklama

Svetelná reklama

Výbornou prezentáciou vašej firmy, prevádzky je svetelná reklama. Vhodný typ reklamy, jej umiestnenie a jej ukotvenie, poprípade výrobu nosnej konštrukcie vám navrhneme na mieru podľa vašich predstáv. Svetelnú reklamu vieme vyrobiť v niekoľkých prevedeniach a to ako svetelné boxy, kompozitné boxy alebo kazetové písmená.

Svetelný box

Svetelný box je najjednoduchší spôsob, vyrába sa z hliníkových alebo plastových profilov, box môže byť vyrobený ako jednostranný panel na stenu alebo ako obojstranný vystrčený box. Je osadený plexisklom s grafikou, ako zdroj svetla sú použité špeciálne LED moduly. Boxy väčších rozmerov sú vyrobené ako zváraná hliníková konštrukcia. Na ňu je natiahnutá špeciálna plachta potlačená grafikou.

Kompozitný box

Kompozitné boxy sú luxusnejším prevedením svetelných boxov. Čelná strana a boxy sú z hliníkovej kompozitnej dosky, do ktorej je vyfrézovaná grafika. Vyfrézovaných častiach je osadené plexisklo, ktoré môže vystupovať do priestoru a môže vytvárať čiastočný 3D efekt. Ako zdroj svetla sú použité LED moduly.

Kazetové písmená

Kazetové písmená alebo logá sa skladajú z hliníkových alebo plexisklových bočníc, vytvarovaných do požadovaného tvaru. Čelná strana je vyrobená z rôznych typov plexiskla. Zadná stena je z PVC dosky. Ako zdroj svetla sú použité LED moduly.

Univel 2012 - Johnson Controls Accentis Behr Svetelná reklama na budove detail
Univel 2012 - Johnson Controls Accentis Behr Svetelná reklama na budove detail v noci
Univel 2021 - StyleDoor 3D reklama písmená z PVC dosiek